REGULAMIN

1. Admin ma zawsze rację :)
2. Jeśli admin nie ma racji - patrz: punkt 1 ^__^
2. Rejestrując się zgadzasz się ze wszystkimi warunkami tego regulaminu i zobowiązujesz się go przestrzegać pod groźbą zbanowania konta.
3. Musisz przestrzegać poniższego regulaminu.
4. Jest to bezpłatna gra, zatem nie można mieć żadnych pretensji co do dostępności serwisu, jest utrzymywana z dobrowolnych datków użytkowników, którzy otrzymują za nie \"piórka\".
5. Admin nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności za niedostępność gry, błędy itp.
6. Gracz NIE może mieć więcej niż 1 (jedno) konto w grze. Posiadanie większej ilości kont może skończyć sie banem. W przypadku gdy z jednego IP chce grać więcej osób (np. z sieci osiedlowej) należy to zgłosić w temacie na forum. Używanie proxy jest niedozwolone.
7. Za "pushowanie" grozi ban dla obu kont (przelewanie złota lub przedmiotów na inne konto w celu przyśpieszonego jego rozwoju, lub na przechowanie).
8. Admin nie odpowiada za żadne wypowiedzi/treści publikowane przez użytkowników na stronie.
9. Zabrania sie z korzystania z programów/skryptów wykonujących automatyczne akcje (tgzw. boty).
10. Nie wolno udostępniać swojego konta innym osobom.
11. Spamowanie, przeklinanie i obrażanie innych może skończyć się banem ;)
12. Gracz nie może działać na szkodę innym graczom, oprogramowaniu, serwerowi itd.
13. Tworząc tę gre starałem się trzymać "realiów indiańskich", choć nie zawsze mi się to udawało :), więc jeśli masz pomysł co można zmienić w kwesti merytorycznej (i nie tylko) to pisz.
14. Pamiętaj, że to tylko gra i jako taka ma służyć rozrywce, jeśli jesteś maniakiem indian i Ci nie pasuje fakt, że nie wszystko jest tak jak być powinno... patrz punkt 12 lub... nie graj jak Ci to tak bardzo przeszkadza...
15. Gdy gracz zauważy jakiś błąd/bug/etc. jest zobowiązany powiadomić o tym admina - zatajenie takich informacji i ich wykorzystywanie może skończyć sie banem.
16. Pamiętaj o zasadzie: jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się właściwie!
17. Należy przestrzegać zasad Netykiety.
18. Powyższy regulamin może zostać zmieniony bez uprzedniego powiadomienia.


zaloguj się