REGULAMIN

1. Admin ma zawsze rację :)
2. Jeśli admin nie ma racji - patrz: punkt 1 ^__^
2. Rejestrując się zgadzasz się ze wszystkimi warunkami tego regulaminu i zobowiązujesz się go przestrzegać pod groźbą zbanowania konta.
3. Musisz przestrzegać poniższego regulaminu.
4. Jest to bezpłatna gra, zatem nie można mieć żadnych pretensji co do dostępności serwisu, jest utrzymywana z dobrowolnych datków użytkowników, którzy otrzymują za nie \"piórka\".
5. Admin nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności za niedostępność gry, błędy itp.
6. Gracz NIE może mieć więcej niż 1 (jedno) konto w grze. Posiadanie większej ilości kont może skończyć sie banem. W przypadku gdy z jednego IP chce grać więcej osób (np. z sieci osiedlowej) należy to zgłosić w temacie na forum. Używanie proxy jest niedozwolone.
7. Za "pushowanie" grozi ban dla obu kont (przelewanie złota lub przedmiotów na inne konto w celu przyśieszonego jego rozwoju, lub na przechowanie).
8. Admin nie odpowiada za żadne wypowiedzi/treści publikowane przez użytkowników na stronie.
9. Zabrania sie z korzystania z programów/skryptów wykonujących automatyczne akcje (tgzw. boty).
10. Nie wolno udostępniać swojego konta innym osobom.
11. Spamowanie, przeklinanie i obrażanie innych może skończyć się banem ;)
12. Gracz nie może działaą na szkodę innym graczom, oprogramowaniu, serwerowi itd.
13. Tworząc tę gre starałem się trzymać "realiów indiańskich", choć nie zawsze mi się to udawało :), więc jeśli masz pomysł co można zmienić w kwesti merytorycznej (i nie tylko) to pisz.
14. Pamiętaj, że to tylko gra i jako taka ma służyć rozrywce, jeśli jesteś maniakiem indian i Ci nie pasuje fakt, że nie wszystko jest tak jak być powinno... patrz punkt 12 lub... nie graj jak Ci to tak bardzo przeszkadza...
15. Gdy gracz zauważy jakiś błąd/bug/etc. jest zobowiązany powiadomić o tym admina - zatajenie takich informacji i ich wykorzystywanie może skończyć sie banem.
16. Pamiętaj o zasadzie: jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się właściwie!
17. Należy przestrzegać zasad Netykiety.
18. Powyższy regulamin może zostać zmieniony bez uprzedniego powiadomienia.
19. Administratorem Twoich danych osobowych jest administrator serwisu indianie.net e-mail: admin@indianie.net. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu rejestracji i dostępu do konta. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania Twojego konta, chyba że wcześniej je usuniesz, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Masz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych na zasadach określonych w art. 16 par. 21 RODO. W każdej chwili masz możliwość usunięcia konta. Jeśeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do utworzenia konta.

zaloguj się